callMe

این محصول در حال حاضر فروشنده ای ندارد

فروشندگان این محصول در یک ماه اخیر

  • ابزار صنعتی پایدار 02166749706

ست ۶ عددی پیچ گوشتی ضربه خور ست ۶ عددی پیچ گوشتی ضربه خور

تعداد در جعبه:‌ 1

لیست فروشنده های این محصول
نام فروشگاه حداقل تعداد فروش آخرین به روز رسانی قیمت موجودی دستورات

نقد و بررسی تخصصی ست ۶ عددی پیچ گوشتی ضربه خور

ست ۶ عددی پیچ گوشتی ضربه خور

تفاوت پیچ گوشتی ضربه خور و معمولی در این است که ، قسمت فلزی در پیچ گوشتی معمولی یا دسته شیشه ای تا ابتدای دسته وجود دارد و داخل دسته قسمت فلزی وجود ندارد . ولی گاهی برای بسیاری از موارد لازم است تا فرد استفاده کننده از این وسیله ، از پیچ گوشتی برای وارد کردن ضربه استفاده کند . که در این موارد پیچ گوشتی ضربه خور بسیار کاربرد دارد . در مواردی که شما مستقیما نمی توانید به محل مورد نظر با چکش ضربه وارد کنید ، از این پیچ گوشتی به عنوان واسط استفاده می کنید و ضربات را به انتهای آن وارد می کنید . در صورت استفاده از پیچ گوشتی معمولی دسته شیشه ای با وارد کردن ضربه به انتهای آن دسته خواهد شکست و پیچ گوشتی غیر قابل استفاده می شود .

علاوه بر ساختار داخلی پیچ گوشتی ضربه خور ، جنس دسته پلاستیکی که دور میله فلزی را گرفته است هم بسیار مقاوم تر و محکم تر از پیچ گوشتی های معمولی است . به این دلیل که در اثر وارد کردن ضربات نا خواسته ضربات روی دسته پلاستیکی هم اثر گذار خواهند بود که در صورتی که از جنس خوب نباشند زود خواهند شکست و استفاده از پیچ گوشتی سخت خواهد شد .

این محصول در مجموعه ۶ عددی در فروشگاه کلان بازار ارائه می شود . سه عدد پیچ گوشتی دو سو و سه عدد چهار سو با سایزهای ۱۰۰*۶، ۱۲۵*۶ و ۱۵۰*۶ موجود است . این محصول از جمله محصولات با کیفیت و ارزان ساخت کشور چین است .

***** کلان بازار عمده فروشی ست ۶ عددی پیچ گوشتی ضربه خور ******